محل تبلیغات شما

سوالی نبود پس با سوال شروع نشد.

زندگی چیه؟چجوری شروع میشه؟چجوری تموم میشه؟تو این مدت چه اتفاقا میفته و باید تو این مدت چیکار کرد؟اصن زندگی فک کنم معنیش یعنی سوال،یعنی ابهام،یعنی نفهمی و ندانستن.

حالا بگذریم ازین که خود تموم شدنش و حتی شروع شدنش هم همش ابهامه.اصن زندگیت تموم شد چی میشه کجا میری؟آیا مردن ریستارت شدنه؟ایا محو شدنه؟یا همون مهاجرته؟تغییر کاربریه؟شایدم معلق شدنه؟!چه بسا الان جهان پره از ادمای معلق ک چون جسم ندارن نمیتونن کاری انجام بدن. آخه یه بحثی هس که میگه اصن چیزی به نام انسان نیس ما هممون مغزیم یعنی جهان پر از مغز هست که هر مغز با استفاده از جسمی که در اختیارشه داره کاراشو انجام میده.البته منظور از مغز، مخ مادی نیس بلکه منظور داده ها واطلاعات مغزه.حالا وقتی یه جسم به هر دلیلی از بین میره این داده‌ها همچنان هستن و در جهان معلق میشن.

مثلا تصور کن الان ادیسون و انیشتین و تسلا شاید کنارت باشن.

البته بحث این نبود.این بود که تو این چند وقت به اصطلاح زندگی باید چیکار کرد؟لذت برد؟لذت برد و لذت برد.حالا اگه راه و روششو بلد نباشی چی؟!یا اصن از نیستی لذت ببری چی یعنی ترجیح بدی نباشی.

به هر حال ب نظرم خیلی بده که ادم چیزیو ندونه.من اگه یه روز یه پسر داشته باشم همه چی بهش میگم هر سوالی بپرسه.اجازه نمیدم یه ذره زحمت بکشه.همه چیو خودم بهش میگم.از نحوه پرواز لک‌لک‌ها روی تشک کشتی گرفته تا ارغوانی بودن ریشه کاج ها و حتی اینکه شاید چمن در واقع صورتی باشه و سه متر قد داشته باشه.

شایدم تا سوالی پرسید بزنم تو دهنش و بگم خفه شو پدسسگ.

شایدم بگم مادر فا.کر.خورشید ساحل.

آیا سیل و آتشفشان در مسیر لانه مورچه‌ها کفشهایشان را در می‌آورد؟

امیدوار باشیم که قبل بیدار شدن او نباشد...

عنکبوت‌ها تابستان خود را چگونه میگذرانند؟

یه ,معلق ,اصن ,حالا ,تموم ,چی ,این مدت ,تو این ,و حتی ,به هر ,بهش میگم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

$$افغــــانــــــــــم pe3arE گــــل $$ مدرسه