محل تبلیغات شما

این مسئله ک انسان روح دارد یا یک سری داده شبیه صفر و یک کامپیوتر و یه سری فعل و انفعال فیزیکی شیمیایی به خودی خود موضوع خیلی جذابی هس.

ولی ما برای بحث الان بنا رو بر حالت اول میذاریم یعنی روح.یعنی پس توانایی تصمیم.همون انتخاب و اختیار قدیمی و معروف.

آیا وقتی یک مرد و زن تصمیم به گرده افشانی میگیرند هدفشان از تولید،تلطیف فضاست و  شادی خودشان یا شایدم هدفشان این هس که اون موجود سوم خوش بگذرونه؟ آیا از اون بچه هم اجازه گرفتن که آیا اون هم دوس داره بیاد و باهاشون زندگی کنه یا نه؟

حالا که ب دنیا اوردنش وظایفشون در قبال بچه بیشتر هس یا حقی ک بر گردن بچه دارن؟

آیا اگه ی روزی بچه از پدرمادر درخواست زیادیی بکنه اونا "باید" پاسخگو باشن یا با پشت دست بزنن دهنش؟

آیا اگه روزی بچه تصمیم به جدا شدن برای همیشه ازشون بگیره پدر مادر میتونن و یا حقی دارن که به او اجازه ندن؟آیا بچه باید رباتی برای پدر مادر باشد یا پدر مادر ربات بچه؟

حالا قرص برنج اینجاس.اگه کسی با اون روح قشنگش نخواد زندگی کنه، بخواد نباشه به پدرمادرش(شما بگو سازندش) چی بگه؟ بگه فا.ک یو که منو ب دنیا اوردی؟ بگه چرا بدون اجازه منو اوردی؟ حالا بهش هم بگی آخه شما قبلش نبودی ک اجازه بگیرم چی؟میگه پس حالا که هستم مجبوری هرگوهی خواسم بوخورم،مجبوری بهم بدی و کمکم کنی؟ باز اون بگه نه من اوردمت غیرمستقیم دادم تو باید زحمت بکشی چی؟بازم اینو بگه نه من هر چیو اراده کنم هی و حاضر میخوام،تو هم یا باید بدی یا باید بگی گوه خوردم تو رو اوردم؟

و سوال دیگه اینکه حالا اگه بگه من میخوام برم فا.ک یو، سازنده میتونه بگه نه من اوردمت اجازه نداری بری اگه نه میگا.مت.انصافا تو دوران برده داری هم اینجوری نبوده و نیس.

تنک یو مادر فا.کر

آیا سیل و آتشفشان در مسیر لانه مورچه‌ها کفشهایشان را در می‌آورد؟

امیدوار باشیم که قبل بیدار شدن او نباشد...

عنکبوت‌ها تابستان خود را چگونه میگذرانند؟

هم ,بگه ,بچه ,اون ,ک ,اگه ,پدر مادر ,بگه نه ,نه من ,یا باید ,یا حقی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویکی راه اطلاع رسانی درسی دانشجویان شیراز